Recenzja perłowej bazy pod makijaż marki Bielenda

Follow my blog with Bloglovin

Zazwyczaj nie używam baz pod podkład. Standardowo nakładam krem nawilżający i bezpośredniego na niego aplikuje makijaż. Moje 2 bazy z Paese stoją nieużywane od dłuższego czasu. Ale chyba większość kobiet kupuje coś, co jest de facto niepotrzebne tylko dlatego, że podoba się nam opakowanie (albo bo ktoś poleca :p). Tak było w przypadku bazy z Bielendy, którą zauważyłam w Rossmannie. Jeżeli jesteście ciekawe jak się sprawdziła na mojej suchej cerze zapraszam do dalszego czytania.

Tak jak pisałam wyżej, opakowanie przyciąga uwagę. W przeźroczystej buteleczce widać lekko różowe, perłowe kuleczki. Bardzo ładnie i elegancko prezentuje się na toaletce. Gdybym nie wiedziała z jakiej półki cenowej są produkty firmy, pomyślałabym, że jest to produkt z co najmniej średniej półki cenowej.
Aplikacja jest bardzo przyjemna. Dozownik pompując produkt miażdży perełki i na palec wylatuje nam gotowy do aplikacji produkt. Nawet niewielka ilość wystarczy, aby pokryć całą twarz – ja używałam 3 pompki. Konsystencja jest przejma, nie klei się. Zapach przypomina delikatne perfumy. Nie jest zbyt mocny i nachalny. Mi osobiście przypadł do gustu. Baza bardzo dobrze rozprowadza się, nie kawali się, nie roluje i szybko się wchłania. Zawarte w niej drobinki delikatnie rozświetlają skórę, która wygląda na promienistą i wypoczętą. Nie zauważyłam zwiększonej trwałości podkładu, jednak po długotrwałym noszeniu duetu: baza+podkład skóra nie wygląda na zmęczoną, a podkład nie wchodzi w zmarszczki.
Produkt możemy aplikować na kilka sposobów: tradycyjnie pod podkład, mieszając ją z podkładem lub w duecie z kremem jeżeli nie mamy ochoty danego dnia na makijaż, a chcemy poprawić wygląd naszej skóry.
Reasumując: jeżeli macie skórę suchą/bardzo suchą polecam ten produkt z czystym sumieniem. Nie tylko ładnie wygląda, ale również daje widoczne efekty. Cena jest również przystępna: za 30g na promocji w Rossmanie zapłaciłam ok. 10 zł. Cena regularna to 30 zł, więc zachęcam do czekania na promocje 🙂
Miałyście tą bazę? Jak się u Was sprawdziła?

Dodaj komentarz