Recenzja kremu do stóp Podologic med+

Nareszcie! Mróz odpuścił 😉 Nie wiem jak Wy, ale ja nie znoszę zimy. Nie tylko dlatego, ze jest po prostu zimno. Głównie dlatego, że moja skóra jest szara, szorstka, wysuszona od centralnego ogrzewania i domaga się słońca!
Szczególnie teraz kiedy słońce coraz częściej zagląda nam w okna, moje pięty wołają o pomstę do nieba… ale mam na nie niezawodny produkt! Jest to krem Podologic med.+.
Już po pierwszym użyciu skóra jest miękka i gładka (no dobrze, zależy do jakiego stanu doprowadziłyście pięty przez zimę :p), a po regularnym używaniu, np. po tygodniu stópki są po prostu boskie! Potem wystarczy smarować raz na jakiś czas w celu podtrzymania efektu 🙂
W składzie znajdziemy m.in.: wosk pszczeli, olej z pestek sezamu, olej z eukaliptusa i mocznik dzięki, któremu nasze stópki będą miękkie i miłe w dotyku.
Jednak krem nie jest dobry dla kobiet w ciąży i kobiet karmiących ze względu na zawartość: BHA, EDTA.
Tylko niewielka ilość kremu nałożona na stopy działa, przez co krem mimo pojemności starcza na jakiś czas. Wmasowujemy równomiernie krem na stopach, zakładamy skarpetki SPA i  możemy iść spać. Krem zrobi za nas całą pracę, kiedy my regenerujemy się po ciężkim dniu 😀
 
Czy to nie cudowne?!?!?!?!
 
Nie lubię tłustych, klejących i marzących się kremów. Ten jest leki, wydajny i ma przyjemny zapach.
 
Nazwa Podologic med.+
Cena: ok 13,50 zł
Pojemność: 100 ml
+ trzeba kupić skarpetki SPA
 
Wg mnie jest to największe (moje) odkrycie, jeżeli chodzi o pielęgnację stóp.

 

Teraz malujemy pazurki i jesteśmy gotowe na sandałki!!! 🙂

0 odpowiedzi do “Recenzja kremu do stóp Podologic med+”

Dodaj komentarz